Jakiego wyksztalcenia potrzebujemy

Jakiego wyksztalcenia potrzebujemy Istnieją trzy poziomy dyplomu spodnie damskie hurt wólka kosowska, każdy uczeń daje więcej zrozumienia tej branży. Poziom fundamentem jest odpowiednikiem 5 GCSE i daje szeroki przegląd sektora umożliwiając studentom uzyskać smak, co pracy i kariery są dostępne w podróży. Wyższa Dyplom jest takie samo jak 7 GCSE, i ma do prawa, finansów i obsługi klienta, a także zapewnienie dobrego zrozumienia branży.transport odzieży na wisząco Advanced Diploma, który jest utożsamiany z 3,5 A-levels, obejmuje podróże, turystyka i transport pasażerski w głębi i zawiera zrównoważony, zarządzanie przedsiębiorstwem i marketingu.

cele

Chociaż idealnym przygotowaniem do kariery, takich jak biura podróży, przewodnicy i zatrudnienia touroperatora, dyplom nie ograniczają ucznia wejściem do branży turystycznej. Jeżeli po ukończeniu dyplom, Kowalski ta ścieżka kariery nie jest dla nich umiejętności będą mieli nabyte są niezbywalne do wielu różnych branżach. Istnieje ogólne moduły kształcenia w dyplomie, takich jak angielski, matematyka, ICT i PLTS (osobisty, zdobywanie wiedzy i umiejętności myślenia), a także doświadczenia zawodowego, które trwa około dziesięciu dni i niezależnego projektu uczenia się dla studentów, aby pokazać swoje możliwość niezależnego badania.

Barbara Kołosińska (MREC CertRP) jest Dyrektorem Sprzedaży na WP, wiodąca agencja pośrednictwa podróży, które specjalizują się w poszukiwaniu swoim klientom doskonałe oferty touroperatora we wszystkich sektorach branży turystycznej. CM mieć dostęp do największego wyboru zadań agencji turystycznej z najlepszych brytyjskich pracodawców podróży.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *