O czym warto pamietac przy rekrutacji

O czym warto pamietac przy rekrutacji

Wielu menedżerów nie wyróżniali się ściśle zarządzania swoją działalność, koncentrując się mocno na budowaniu w wydajności operacyjnej, natomiast zawsze utrzymując ścisły nadzór na ich budżety. Często będą robić wszystko, aby utrzymać koszty na niskim poziomie przy jednoczesnym zachowaniu dobrych usług dla swoich klientów. I nie jest to, co oni są wynajmowani do zrobienia?detektyw sopot

Innowacja i poprawa wydajności nie zdarzają się przez przypadek. To wymaga inwestycji i menedżerów, którzy są zawsze skoncentrowane na reinwestowania w ich organizacji.

Dobrych zarządzających zidentyfikować problemy i ich rozwiązania. Jeśli nie jest to wada, to naprawić. Jeżeli występuje odchylenie, to mają rację. O ile jest to konieczne, a jedynie utrzymuje status quo i szczerze mówiąc, w ciągle zmieniającym się środowisku, tych, którzy stoją nieruchomo, zaległości.

Przywódcy Wielkiej są zawsze szuka rogiem, identyfikowanie pojawiających się trendów i potencjalnych możliwości, a następnie poszukują sposobów na skorzystało z nich dla dobra firmy. Są podnosi poprzeczkę – jazdy wydajność ich organizacji i ich ludzi do następnego poziomu.

Liderzy skupić się na działaniach, które stwarzają realną wartość dla organizacji poprzez inwestowanie w te rzeczy, które dodają wartości – czy to ludzi, systemów lub urządzeń. Chociaż systemy alarmowe są ważne, musimy najpierw skoncentrować się na ludziach. Bez tkaniny ubraniowe sklep internetowy ludzi, nie mamy operacje. Jeszcze niedawno rozmawiałem z menedżerem, który mocno wierzył jej zadaniem było czujnie szukać sposobów na ograniczenie kosztów – zadania, za które była bardzo biegli. Niestety, jej dobra praca doprowadziła do organizacji, która usiłuje pozyskać i zatrzymać ludzi, a pracownicy Ma są nieprzygotowani do wyzwań 21 wieku.

Więc gdzie należy dokonać inwestycji.

– autor artykułu