Dlaczego studiowac ogrodnictwo

Dlaczego studiowac ogrodnictwo

Najgorszym wynikiem wpływu człowieka na ziemi ... Główną fenomen tej dekadzie, która wyznacza nowe sposoby życia, ustanawia nowe normy w zakresie handlu i produkcji , który zmienia nam wszystkim na dobre ... Wszyscy jesteśmy zaznajomieni z pojęciem "Klimat Zmiana".

Ale o co chodzi?

Dosłownie, zmiana klimatu oznacza zmianę statystycznych w przeciętnych warunkach pogodowych w ciągu pewnego okresu czasu. Co rozumiemy od terminu dzisiaj nie jest to zwykła zmiana klimatu, choć. Raczej odnosi się do szczególnej i wyjątkowej zdarzenie, które ma wpływ na cały świat. Nazywa się "antropogeniczne zmiany klimatu", innymi słowy: zmiany klimatyczne wywołane głównie przez wpływ człowieka.

Temperatury są obserwowane, aby odsłonić unnegligable zwiększenie całkowitej powierzchni ziemi. Ekstremalne susze następują bezprecedensowe powodzie. Polar Ice jest przetopione. Temperatura morza wzrośnie stanowiące zagrożenia oszołomiony. Dlatego, mimo że niektóre miejsca na ziemi idą choć okres chłodzenia, termin "globalne ocieplenie" jest często używane zamiennie dla współczesnego klimatu.

Więc, co zrobiliśmy nagle podgrzać klimat?

Zanim odpowiemy na to pytanie, musimy ostrzec, że odpowiedź jest związane z pewnymi rodzajami gazów, które działa na świecie atmosfery. Zielony dom gazy są one nazywane, na zielonym domu efekcie tworzą. Metan, dwutlenek węgla i tlenek węgla są wśród znanych Green House gazów, aby wymienić tylko kilka.

Można się sprzeciw ten oświadczenie mówiące, że gazy węglowe są zwolnione z lub bez wpływu człowieka. Masz rację. Są naturalnie obecne w naszej biosferze ze względu na wiele zjawisk naturalnych, takich jak tektoniki płyt, wulkanizm, a nawet od zwykłej odchodów zwierzęcych. Co więcej, życie na ziemi jest faktycznie związana z tych gazów.
oc za samochód
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *