Porady dla przyszlego weterynarza

Porady dla przyszlego weterynarza

Merkury, potężne toksyny, kumuluje się w rybach i stwarza największe ryzyko uszkodzenia mózgu i nerwów dla kobiet w ciąży i dzieci.

Problem zanieczyszczenia wody jest problemem na całym świecie. Niestety wraz z postępem cywilizacji, problem z zanieczyszczeniami również wzrasta. Jak liczba ludności i liczba branż rosną, więc nie szybkość zanieczyszczenia.

Regulacje dotyczące przebiegu kanalizacji deszczowej off są wynikiem ustawy Clean Water Act 1972 oraz Jakość wody z 1987 r.

Aby zagwarantować integralność naszego systemu wodnego EPA opracowała program federalny na podstawie ustawy o czystości wody w celu regulacji wód burzowych absolutorium z zakładów przemysłowych, na budowach i miejskich systemów kanalizacyjnych.

Ustawa o czystej wodzie jest podstawą dla programów zarządzania zasobami wodnymi państwowych i komunalnych burzowych i prowadzi proces wydawania pozwoleń i standardów jakości wody w każdym państwie .. Te zmieniające się regulacje sprawiają, że trudno dla przemysłu, jak i specjalisty ochrony środowiska, aby być na bieżąco ze zmianami, które występują na poziomie lokalnym.

Specjaliści w zakresie ochrony środowiska są zobowiązane do czynienia z wieloma aspektami kontroli zanieczyszczeń. To zmiany na poziomie miejskim, które są bardziej prawdopodobne, aby dostosować się do spełnienia określonego problemu w ramach obszaru geograficznego, niż jakichkolwiek zmian na poziomie krajowym. To właśnie z powodu tych ciągłych zmian, że firmy napotykają problemy zgodności wody kompleks burzy.

Posągi http://www.fizjosport.krakow.pl/staw_barkowy.html na szczeblu gminnym może narzucać normy i harmonogramy dla przemysłowych i komunalnych wody deszczowej, które są specyficzne dla geograficznie.

Jednak norma krajowa jest spójny i znany jest jako Narodowy Zanieczyszczenie Discharge Elimination System (NPDES). Program umożliwiający kontrolę zanieczyszczeń odprowadzanych do wód powierzchniowych, takich jak jeziora, stawy, strumienie, a nawet ocean.W rzeczywistości jest to, że mieszkalnych odprowadzanie zanieczyszczeń obszarowych, które jest największym zagrożeniem dla naszej wody.

nasza strona www
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *